Hurt dla hurtowni i sklepów

 

 

 

 

Program HURT przeznaczony jest do wielomagazynowej ewidencji przychodów i rozchodów towarów w dowolnej firmie handlowej. Prowadzi pełną obsługę sprzedaży i zakupu towarów oraz ewidencję obrotów wewnętrznych. Można go użytkować w wersji „Hurtownia” (gdy podstawowym dokumentem sprzedaży jest faktura lub rachunek, rzadziej paragon), lub w wersji sklep (gdy podstawowym dokumentem sprzedaży jest paragon, faktury i rachunki wystawiane są znacznie rzadziej). Program może współpracować z drukarkami fiskalnymi. Program pracuje w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej i współpracuje z programem KSP i F-K.

            

 

Hurt

 

 

Główne funkcje programu:

 

  • emisja dokumentów sprzedaży: FAKTURA VAT, ZALICZKA, FAKTURA RR, DOSTAWA WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWA, FAKTURA EXPORT, PROFORMA z ceną jednostkową netto lub brutto) oraz paragony (w wersji fiskalnej również paragony fiskalne oraz faktury do wystawionych paragonów). Stały kontrahent może mieć przypisany rabat, grupę cenową lub można też spowodować zablokowanie dla niego sprzedaży
  • emisja dokumentów sprzedaży i dokumentów magazynowych
  • emisja dokumentów magazynowych ( Pz, Pw,Wz, Rw, Zw, Zd, Mm )
  • emisja dokumentów Pr+ i Pr- (korekta stanów magazynowych)
  • emisja dokumentów Op (rozliczenie opakowań zwrotnych - kaucjonowanych)
  • możliwość sporządzenia oferty lub wydrukowania ogólnego cennika
  • kasa i rozrachunki:

a) raporty kasowe, stan kasy na bieżąco, rozliczenie operatora
b) rejestracja zapłat za faktury (gotówkowe i bezgotówkowe)
c) kontrola zadłużenia kontrahenta podczas wystawiania dokumentu sprzedaży
d) liczne zestawienia zobowiązań i należności w obrocie towarowym i opakowaniami zwrotnymi

  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży towarów handlowych
  • prowadzenie kartotek magazynowych wg rzeczywistych cen zakupu
  • prowadzenie ewidencji ilościowej i wartościowej sprzedaży
  • możliwość wprowadzenia spisu z natury na dowolny dzień wstecz i na bieżąco
  • możliwość „odchudzenia” programu ze zbędnych już dokumentów
  • liczne zestawienia wykonywane dla potrzeb:

a) księgowych - np. kosztu własnego sprzedaży, bilansu magazynów itp.
b) właściciela - np. przekroczenie stanów minimalnych, najlepiej sprzedawany towar, najlepszy odbiorca, pokaż co działo się w zadanym okresie z wybranym towarem, jaki był stan magazynu w środę, pokaż kto przestał u nas kupować itp.

Cechy wyróżniające nasz program na rynku oprogramowania to:

  • Prostota działania oraz intuicyjna obsługa powodują łatwą przyswajalność przez użytkownika.
  • Szeroka gama tworzenia upustów dla wybranych towarów, dla wybranych klientów z możliwością kontroli udzielanych upustów.
  • Szczegółowa kontrola należności oraz kontrola limitu kredytowego odbiorców.
  • Szeroka gama funkcji wspomagających rozliczanie akwizytorów i kierowców
  • Cała gama analiz pokazujących zarówno wielkość sprzedaży w podziale na okresy, jednostki terytorialne, typy odbiorców. Analizę w podziale na towary handlowe, wyroby gotowe, półprodukty, surowce i opakowania.
  • Kompleksowa obsługa obrotu opakowaniami kaucjonowanymi oraz rozrachunkami związanymi z tym obrotem.
  • Możliwość rozliczania kierowcy ze sprzedaży. Istnieje możliwość obsługi sprzedaży i traktowania samochodu jako magazynu.
  • Możliwość prowadzenia zamiejscowego punktu sprzedaży
  • Obsługa sprzedaży hurtowej i detalicznej wraz z obsługą urządzeń fiskalnych
  • Obsługa kodów kreskowych k. Emisja faktur w postaci elektronicznej zgodnej z ECOD

 

Obsługa składu

 

Obsługa składu – możliwość realizacji sprzedaży poprzez umowę obsługi składu polegającą w skrócie na tym, że sklep po podpisaniu umowy dokonuje sprzedaży towarów, których formalnie jeszcze nie zakupił.

a. Dystrybutor wstawia swój towar do sklepu-składu
b. W periodycznych okresach (tydzień, dekada,..) akwizytor dokonuje inwentaryzacji na sklepie i uzupełnia towar do ustalonej wartości składu a następnie fakturuje sprzedany towar dla sklepu.
c. Moduł obsługi składu pozwala na szczegółowe rozliczenie akwizytora z towaru, płatności i prowizji przysługującej w zależności od wystawionych faktur, spływu należności.
d. Moduł skonstruowany jest w ten sposób, że akwizytor otrzymuje aplikację, która zarządza wyłącznie informacjami niezbędnymi do obsługi sprzedaży i inwentaryzacji składu.

 

Moduł DETAL pozwala na obsługę wielostanowiskową sklepu detalicznego przy użyciu komputerów zamiast kas fiskalnych.

 


Do pobrania wersja HURT z nowymi stawkami VAT ( wersja 900.004 )

pobierz

 

Wprowadzone poprawki:

 

1) poprawiono eksport dokumentów do programu KSP

 

2) poprawiono rezerwacje

 

3) poprawiono zaliczki

 

 

 

 

 

Centrum pobierania aktualizacji Obsluga klienta wazne