Już jest! Piąta wersja rozwiązań ESET!
 
 

ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security w wersji 5 dla użytkowników domowych oraz małych firm - już dostępne!
 
Każdy użytkownik posiadający aktywną licencję może bezpłatnie zaktualizować program do najnowszej wersji 5!
 
Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych, z których korzysta 3,5 mln Polaków, wprowadziła na rynek najnowsze wersje swoich produktów – pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security 5 oraz system antywirusowy i antyspyware ESET NOD32 Antivirus 5.

 

O skuteczność i szybkość działania najnowszych rozwiązaniach ESET dba nowa technologia reputacyjna ESET Live Grid, bazująca na chmurze. Najnowsza generacja ESET Smart Security 5 oraz ESET NOD32 Antivirus 5, adresowana jest do użytkowników domowych. Nowe wersje programów, podobnie jak poprzednie, oferują zaawansowaną technologię wykrywania zagrożeń, zarówno znanych, jak i tych, które nie zostały do tej pory zidentyfikowane.

 

 
 
 

 

 

 

Nowości w ESET NOD32 ANTIVIRUS 5 oraz ESET SMART SECURITY:

 

1. Reputacja oparta na chmurze

 

Zaawansowany system wczesnego ostrzegania przed najnowszymi zagrożeniami. Dzięki wykorzystaniu reputacji plików, budowanej w czasie rzeczywistym przez wszystkich użytkowników ESET, laboratorium firmy ESET zapewnia aktualność zabezpieczeń i stały poziom ochrony. Dodatkowo użytkownik może sprawdzić reputację działających procesów i plików bezpośrednio z poziomu programu.

 

2. Zaawansowana kontrola nośników wymiennych

 

Możliwość blokady nośników wymiennych w oparciu o: typ nośnika, jego numer seryjny, nazwę producenta, model, pojemność lub lokalizację zaszyfrowanego pliku identyfikującego urządzenie.

 

3. Optymalizacja startu systemu

 

Skanowanie systemu, przewidziane po uruchomieniu komputera, jest opóźniane o kilka minut, do czasu, gdy zużycie procesora ustabilizuje się. Dzięki temu użytkownik może rozpocząć pracę na komputerze natychmiast po jego uruchomieniu i nie musi czekać, aż program ESET ściągnie aktualizację bazy sygnatur wirusów i przeskanuje komputer. ESET rozpocznie swoją pracę w tle, w sposób niezauważalny dla użytkownika.

 

4. Kontrola najnowszej wersji produktu

 

Programy ESET można skonfigurować tak, aby oprócz aktualizowania bazy sygnatur wirusów i modułów programu, regularnie sprawdzana była dostępność najnowszych wersji produktów ESET. Jeśli podczas instalacji jest używany starszy pakiet instalacyjny, można wybrać opcję automatycznego pobrania i zainstalowania najnowszej wersji programu.

 

5. Tryb gracza

 

Uruchomienie trybu gracza wyłącza wszystkie wyskakujące okienka. W czasie , gdy tryb gracza jest aktywny harmonogram zadań pozostaje wyłączony, a sygnatury wirusów nie są pobierane. Tryb gracza można włączyć na określony czas, może on też uruchamiać automatycznie po wykryciu działania aplikacji w trybie pełnoekranowym.

 

6. System zapobiegania włamaniom (HIPS)

 

To kolejny poziom ochrony. Zaawansowani użytkownicy mogą dostosować działanie całego systemu i zdefiniować reguły dla rejestru systemu, procesów, aplikacji i plików. Można zdefiniować, czy dana aplikacja może uruchamiać inne procesy oraz czy może odwoływać się do innych plików czy folderów. Drzewo ustawień zostało zaprojektowane od nowa, dzięki czemu nawigacja jest jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna.

 

 

 

Pobierz NOD32 w wersji 5.0 dla użytkowników domowych i małych firm

 

 

 

 

Centrum pobierania aktualizacji Obsluga klienta wazne